Teslimat Bilgileri

Teslimat Süreci


Sağlıklı bir şekilde alınan sipariş onayının akabinde ürünler AP stoklarında hazır bulunduğu takdirde Ege, Marmara, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Akdeniz bölgesinin batı kesimi için; saat 15:00 dan önce onaylanan siparişlerde 5, 15:00 dan sonra onaylanan siparişlerde 5 iş günü içerisinde, diğer bölgelerde saat 15:00 dan önce onaylanan siparişlerde 5, 15:00 dan sonra onaylanan siparişlerde 7 işgünü içerisinde müşteriye teslim edilir. Merkeze uzak ilçelerde teslimat süresi 1 ila 3 iş günü uzayabilir, müşteri bu süre ile ilgili AP müşteri hizmetlerinden sipariş öncesi bilgilendirme talep edebilir. Hava ve yol durumunun elverişsizliği, hafta sonu, milli ve dini bayramların sipariş sürecine dahil olması gibi durumlarda taahhüt edilen teslimat sürelerinde esneme olabilir.

Stok Etkisi


Müşteri, ihtiyacı olan ürüne ulaştığında, ürünün altında ‘’stok sorunuz’’ ibaresi gördüğü takdirde, sitede belirtilmiş müşteri hizmetleri irtibat telefonlarını kullanarak stok teyidi yapabilir. Bu gibi durumlarda stok teyidi alınmadan tamamlanan siparişlerde, teslimat süreci ile ilgili verilen taahhütlerin geçerliliğini yitirdiğini müşteri peşinen kabul eder.

Müşteri, ihtiyacı olan ürüne ulaştığında, ürünün altında ‘’ön siparişli ürün’’ ibaresi gördüğü takdirde, sitede belirtilmiş müşteri hizmetleri irtibat telefonlarını kullanarak ürünün AP stoklarına giriş tarihleri hakkında bilgi almalıdır. Bu gibi durumlarda ön sipariş bilgi teyidi alınmadan tamamlanan siparişlerde, teslimat süreci ile ilgili verilen taahhütlerin geçerliliğini yitirdiğini müşteri peşinen kabul eder.

Müşteri Adres Bilgisi


Müşteri, adresi ile ilgili mahalle, cadde, sokak, kapı numarası, daire numarası, site adı, ilçe/semt adı, bağlı olunan il bilgilerini tam ve eksiksiz bir şekilde girmekle mükelleftir. Bu bilgilerdeki eksiklikten kaynaklı teslimat gecikmelerinden AP sorumlu değildir.Bu sebepten ötürü oluşabilecek ikinci bir kargo hizmeti ihtiyacı doğduğu takdirde bu ikinci hizmete ait ödeme müşteriye aittir.

Kapıda Ödeme


AP'DEN yapılan alışverişlerde kapıda ödeme hizmeti şu anda verilmemektedir.

Teslimatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar


Müşteri ürünün sağlam, tam, eksiksiz ve doğru ürün olduğunu tespit etmeden kargo teslim fişini imzalamaz, ürünü teslim almaz. Tüm bu kontrollerin sonucu olumlu olduğu takdirde ürünü teslim alır. Aksi bir durumda belirtilen telefon numaraları vasıtasıyla AP yönetimi ile irtibata geçilmelidir.

Kargo Bedeli


AP müşterilerine kargo ile gönderim hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

pirelli
goodeyear
continental
michelin
komoron
bridgestone
lassa
petlas
sava
debica
dunlop
fulda
hankook
kumho
laufenn
nokian
gislaved
barum
triangle
matador
dayton